Gwiaździsta 22, 53-413 Wrocław

pn-pt. 10:00-20:00 | sb. 10:00-14:00

Oficjalne logo reforma studio w wersji czarnej

Zabiegi na ciało we Wrocławiu

Skóra gładka, jędrna, o wyrównanej powierzchni oraz kolorycie, którą można bez skrępowania odsłaniać, to rezultat, jaki można osiągnąć, wykorzystując profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne na ciało – takie jak dłonie, brzuch, uda i pośladki. Dostępne w Reforma Studio terapie ujędrniające sprawdzają się idealnie nie tylko jako sposób na odzyskanie dawnego wyglądu, ale również jako profilaktyka zmian spowodowanych procesami starzenia się skóry. Które z nich oferujemy?

img-3

Terapie ScarINK

Mikropunktura blizn:
Blizny po usuwaniu znamion
Blizny po usuwaniu tatuaży
Blizny po cesarce / wyrostku / usunięciu tarczycy
Blizny po plastyce brzucha
Blizny po plastyce piersi / mastektomii
Blizny po oparzeniach / pogryzieniach / urazach

Mikropunktura rozstępów
Mikropunktura blizny + rozstępy

Zabiegi modelujące na ciało

Drobne niedoskonałości sylwetki często można zmodyfikować, stosując zaawansowane, innowacyjne zabiegi ujędrniające na ciało – przede wszystkim brzuch, uda i pośladki, które z racji umiejscowienia tkanki tłuszczowej często podlegają zmianom w trakcie całego życia. Wybierając tego rodzaju zabiegi modelujące sylwetkę, można nieco wysmuklić swoje strategiczne miejsca. Służą temu m.in. takie zabiegi:
Radiofrekwencja mikroigłowa RF
Zabieg termogeniczny Premium
Fale Radiowe RF + Masaż próżniowy
Liposukcja kawitacyjna + Masaż próżniowy
Lipoliza
Mezoterapia mikroigłowa NanoFrax

Stosując u siebie zabiegi wyszczuplające brzuch, można doświadczyć aktywacji istotnych procesów regeneracyjnych. Przekłada się to na widoczny gołym okiem niemal natychmiastowy rezultat – skóra staje się widocznie bardziej jędrna, gładka i napięta. Seria wizyt w naszym studio pozwoli na uzyskanie efektu wyraźnego zmniejszenia obwodów!

Zabiegi upiększające na ciało

Dbamy o to, aby dzięki różnorodności naszych usług kosmetologicznych, móc jak najlepiej zadbać o każdego, kto zdecyduje się nam zaufać. Nie stosujemy uniwersalnych rozwiązań – dopasowujemy je podczas wstępnej konsultacji do indywidualnych potrzeb każdej osoby. Cenione przez naszych klientów zabiegi na ciało w Reforma Studio to laserowa redukcja naczynek, redukcja lub usuwanie przebarwień czy tzw. plam starczych, terapia usuwania blizn i rozstępów, albo również oczyszczanie pleców. Są to usługi pielęgnacyjne, które pozwalają w widoczny sposób poprawić stan skóry, a tym samym pozbawić ją różnorodnych defektów.

Zabiegi pielęgnacyjne na dłonie – co możemy zaproponować?

Skóra rąk jest niezwykle cienka, a do tego najbardziej ze wszystkich obszarów ciała narażona na działanie czynników zewnętrznych, szkodliwych detergentów i chemii, wychłodzenie czy przegrzanie na skutek wykonywania wielu codziennych czynności. Łatwo podlega zatem starzeniu. Pielęgnacyjne zabiegi na dłonie w Reforma Studio, polegają np. na oddziaływaniu falami RF, wtłaczaniu odżywczych składników w zabiegu infuzji tlenowej, czy na mezoterapii igłowej lub mikroigłowej, pobudzającej procesy regeneracyjne skóry. Podczas pierwszej wizyty kosmetolog dokona oceny, a następnie zaproponuje plan postępowania, który pomoże utrzymać piękny wygląd dłoni na długi czas i cofnąć pierwsze oznaki ich starzenia się.

Kiedy warto wybrać zabiegi ujędrniające brzuch?

Jesteśmy profesjonalnym gabinetem kosmetologicznym, który posiada najnowocześniejsze urządzenia stworzone właśnie po to, aby polepszać stan Twojej skóry. Zabiegi ujędrniające brzuch to niezwykle skuteczne i kompleksowe rytuały pielęgnacyjne, które mają na celu nie tylko wymodelowanie Twojej sylwetki, ale także zredukowanie blizn i rozstępów oraz nadanie Twojej skórze niesamowitego, jędrniejszego wyglądu. Wszystkie aspekty zadbanego ciała, takie jak jego kształt, można wypracować, stosując zabiegi wyszczuplające brzuch w profesjonalnym studio kosmetologii.

W Reforma Studio zajmujemy się fachowo niwelowaniem niedoskonałości skóry oraz modelowaniem sylwetki, wykorzystując do tego celu najnowsze zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Są to:
ScarINK terapia blizn i defektów
Radiofrekwencja mikroigłowa RF
Zabieg termogeniczny Premium
Fale Radiowe RF + Liposukcja kawitacyjna + Masaż próżniowy
Fale Radiowe RF + Masaż próżniowy
Liposukcja kawitacyjna + Masaż próżniowy
Lipoliza

Skorzystaj z fachowego wsparcia dla ciała w Reforma Studio!

Reforma Studio we Wrocławiu to gabinet kosmetologiczny oferujący zabiegi na ciało wykonywane z wykorzystaniem innowacyjnych urządzeń. Kosmetolog przeprowadzi dokładny wywiad i dokona oceny stanu skóry, i na tej podstawie zaleci najlepszej jakości terapie ujędrniające brzuch, uda i pośladki, spłycające blizny oraz rozstępy, czy pielęgnacyjne dla dłoni.

Poznaj nowoczesne i nieinwazyjne metody niwelowania widoczności blizn i rozstępów, aby móc cieszyć się jędrną, gładką skórą! Zaufaj ekspertom – skontaktuj się z nami, aby umówić się na pierwszą wizytę, która może okazać się początkiem Twojej przemiany!

Zarezerwuj wizytę