Oficjalne logo reforma studio w wersji czarnej

Zabiegi na blizny na twarzy Wrocław

Zabiegi na blizny na twarzy w Reforma Studio

Blizny na twarzy mogą wpływać na Twoje samopoczucie i pewność siebie. W Reforma Studio szczególnie specjalizujemy się w nowatorskiej oraz zaawansowanej metodzie — mikropunktura blizn ScarINK.

Posiadamy specjalistyczną certyfikację ScarINK Face, która umożliwia wykonywanie innowacyjnych zabiegów przy użyciu ScarINK. Reforma Studio jest gabinetem kosmetologicznym rekomendowanym przez markę ScarINK na Dolnym Śląsku.

W naszej ofercie zabiegów na blizny znajdują się również inne najnowocześniejsze metody wygładzania blizn. Odwiedź nas, aby odkryć, jak możemy pomóc Ci osiągnąć zdrową i promienną cerę, na którą zasługujesz.

ZABIEGI NA BLIZNY NA TWARZY — CENA

Sprawdź nasze zabiegi na blizny na twarzy i przekonaj się o ich skuteczności

Poznaj bogatą ofertę Reforma Studio i odwiedź nasz gabinet kosmetologiczny we Wrocławiu.

Sprawdź cenę zabiegu

ZABIEGI NA BLIZNY NA TWARZY — OFERTA

Skuteczne zabiegi na blizny na twarzy w Reforma Studio

Mikropunktura blizn ScarINK skutecznie zmniejsza widoczność blizn na twarzy, wypełniając blizny atroficzne (zanikowe) i spłycając blizny hipertroficzne (wypukłe). Zabieg uelastycznia i mobilizuje blizny, redukując uczucie ciągnienia lub ucisku, co prowadzi do zwiększenia komfortu i poprawy sprawności funkcjonalnej skóry.

Mezoterapia mikroigłowa skutecznie zmniejsza widoczność blizn na twarzy, stymulując produkcję kolagenu i elastyny, co przyspiesza regenerację skóry. Zabieg wygładza i wyrównuje teksturę blizn, redukując zarówno blizny atroficzne, jak i hipertroficzne.

Mezoterapia igłowa skutecznie redukuje widoczność blizn na twarzy, stymulując produkcję kolagenu i elastyny oraz przyspieszając regenerację skóry. Podczas zabiegu kosmetolog wprowadza głęboko w skórę substancje odżywcze, które pomagają wyrównać teksturę blizn.
Radiofrekwencja mikroigłowa łączy mikronakłucia z działaniem fal radiowych, co stymuluje produkcję kolagenu i elastyny oraz przyspiesza regenerację skóry. Dzięki temu zabieg wygładza i uelastycznia blizny, poprawiając ogólną teksturę skóry i wyrównując jej powierzchnię.
Zabieg na blizny z użyciem urządzenia Bloomea intensywnie złuszcza i regeneruje skórę, poprawiając jej strukturę i wygładzając powierzchnię blizn. Dzięki stymulacji produkcji kolagenu i elastyny, blizny stają się mniej widoczne, a skóra bardziej jędrna i elastyczna. Dzięki stymulacji produkcji kolagenu i elastyny, blizny stają się mniej widoczne, a skóra bardziej jędrna i elastyczna.

Zarezerwuj wizytę

Zarezerwuj wizytę