Gwiaździsta 22, 53-413 Wrocław

pn-pt. 10:00-20:00 | sb. 10:00-14:00

Oficjalne logo reforma studio w wersji czarnej

Zabiegi na zmarszczki we Wrocławiu

Zabiegi przeciwzmarszczkowe: usuwanie zmarszczek, lifting, fotoodmładzanie

W Reforma Studio oferujemy skuteczne zabiegi na zmarszczki, dzięki którym cofniesz efekty starzenia, odzyskasz gładką skórę, pewność siebie i doskonałe samopoczucie.

Podczas profesjonalnej konsultacji kosmetologicznej dobierzemy dla Ciebie zabieg odmładzający idealnie dopasowany do potrzeb Twojej skóry

ZABIEGI NA ZMARSZCZKI — CENA

Sprawdź nasze zabiegi na zmarszczki i przekonaj się o ich skuteczności

Poznaj bogatą ofertę Reforma Studio i odwiedź nasz gabinet kosmetologiczny we Wrocławiu.

ZABIEGI NA ZMARSZCZKI — OFERTA

Skuteczne zabiegi przeciwzmarszczkowe w Reforma Studio

Terapia na zmarszczki, wiotkość, utratę owalu

Terapia Gen Factor na zmarszczki oraz wiotkość skóry — to skuteczna terapia oparta na indywidualnie dobranej do skóry kombinacji monokwasów oraz żeli bioaktywnych.

Mezoterapia mikroigłowa zabieg na zmarszczki

Mezoterapia mikroigłowa polega na mikroinjekcyjnym podaniu składników aktywnych, witamin i kwasów do naskórka i skóry właściwej, w celu jej przebudowy.

Mezoterapia igłowa zabieg przeciwzmarszczkowy​

Zabieg Mezoterapia igłowa — to jeden z lepszych zabiegów na poprawę stanu skóry, redukcje defektów oraz wygładzenie zmarszczek.

Radiofrekwencja mikroigłowa na zmarszczki​

RF mikroigłowa to zabieg na zmarszczki, który łączy dwie spektakularne technologie — mikronakłuwanie z podciśnieniem i falę radiową.

Bloomea Pro® modeling skóry

Modeling skóry za pomocą urządzenia Bloomea Pro® to innowacyjny, bezbolesny zabieg, dający efekt mechanicznego resurfacingu.

Resurfacing laserowy na twarz

Resurfacing laserowy nieablacyjny jest zabiegiem odmładzania powierzchni skory twarzy. Metoda, która pozwala zwalczyć liczne problemy skórne i objawy związane z wiekiem, takie jak zmarszczki, blizny, zaburzenia tekstury, zmiany barwnikowe, zmiany naczyniowe.

Fotoodmładzanie

Ten nieinwazyjny odmładzający zabieg polega na naświetlaniu skóry twarzy intensywnym pulsującym światłem, która się nagrzewa. Światło lasera zmusza włókna kolagenowe do przebudowy oraz produkcji nowych.

Mezoterapia nanoiglowa

Mezoterapia nanoigłowa to bezbolesna metoda podania skoncentrowanych składników odżywczych, witamin i/lub kwasów do naskórka w celu regeneracji skóry.

Stymulatory tkankowe na zmarszczki

Terapie stymulatorami tkankowymi to skuteczne zabiegi odmładzające, przeciwzmarszczkowe i liftingujące, które można wykonywać całorocznie.

Peeling Retinol + C peel na zmarszczki

Zabieg odmładzający polega na wieloetapowej aplikacji ampułek z witaminą C, kwasem ferulowym, retinolem i resweratrolem oraz zastosowaniu innowacyjnej maski nanocelulozowej.

Oksybrazja kwasowa na zmarszczki

Oksybrazja jest niezwykle skutecznym i bezbolesnym zabiegiem przeciwzmarszczkowym, który rewitalizuje skórę, zwiększa jej elastyczność i redukuje widoczność powierzchownych zmarszczek.

Laserowy peeling węglowy z oczyszczaniem wodorowym we Wrocławiu

Połączenie oczyszczania wodorowego z laserowym peelingiem węglowym daje świetne rezultaty nie tylko w przypadku cer tłustych, ale także problematycznych czy dojrzałych.

Oczyszczanie wodorowe Premium

Oczyszczanie wodorowe Premium 6w1 to specjalistyczny zabieg głębokiego oczyszczenia oraz intensywnego nawilżenia skóry, który spłyci zmarszczki, przywróci odpowiednią jędrność i elastyczność, oraz doda cerze blasku.

Fotoodmładzanie

Ten nieinwazyjny odmładzający zabieg polega na naświetlaniu skóry twarzy intensywnym pulsującym światłem, która się nagrzewa. Światło lasera zmusza włókna kolagenowe do przebudowy oraz produkcji nowych.

Zarezerwuj wizytę