Oficjalne logo reforma studio w wersji czarnej

Zabiegi na zmarszczki Wrocław

Zabiegi przeciwzmarszczkowe: usuwanie zmarszczek, lifting, fotoodmładzanie

W Reforma Studio oferujemy profesjonalne zabiegi na zmarszczki, dzięki którym cofniesz efekty starzenia, odzyskasz gładką skórę, pewność siebie i doskonałe samopoczucie.

Nasze usługi obejmują nowoczesne metody usuwania zmarszczek, liftingu oraz zabiegi przeciwzmarszczkowe, które zapewniają długotrwałe efekty i poprawę elastyczności skóry.

Dzięki indywidualnemu podejściu i nowoczesnym technologiom możesz cieszyć się gładką, promienną cerą bez widocznych oznak starzenia. Zapraszamy do skorzystania z naszych zabiegów na zmarszczki we Wrocławiu i odkrycia sekretu młodej, zdrowej skóry.

ZABIEGI NA ZMARSZCZKI — CENA

Sprawdź nasze metody usuwania zmarszczek i przekonaj się o ich skuteczności

Poznaj bogatą ofertę Reforma Studio i odwiedź nasz gabinet kosmetologiczny we Wrocławiu.

Sprawdź cenę zabiegu

USUWANIE ZMARSZCZEK — OFERTA

Skuteczne zabiegi przeciwzmarszczkowe w Reforma Studio

Terapia Gen Factor na zmarszczki oraz wiotkość skóry to skuteczna terapia oparta na indywidualnie dobranej do skóry kombinacji monokwasów oraz żeli bioaktywnych.

Zabieg Mezoterapia igłowa to jeden z lepszych zabiegów na poprawę stanu skóry, redukcje defektów oraz wygładzenie zmarszczek.
Mezoterapia mikroigłowa polega na mikroinjekcyjnym podaniu składników aktywnych, witamin i kwasów do naskórka i skóry właściwej, w celu jej przebudowy.

RF mikroigłowa to zabieg na zmarszczki, który łączy dwie spektakularne technologie — mikronakłuwanie z podciśnieniem i falę radiową.

Modeling skóry za pomocą urządzenia Bloomea to innowacyjny, a jednocześnie bezbolesny zabieg, dający efekt mechanicznego resurfacingu.

Metoda, która pozwala zwalczyć liczne problemy skórne i objawy związane z wiekiem, takie jak zmarszczki, blizny, zaburzenia tekstury, zmiany barwnikowe, zmiany naczyniowe.

Niezwykle skuteczny i bezbolesny zabieg przeciwzmarszczkowy, który rewitalizuje skórę, zwiększa jej elastyczność i redukuje widoczność powierzchownych zmarszczek.

Połączenie oczyszczania wodorowego z laserowym peelingiem węglowym daje świetne rezultaty nie tylko w przypadku cer tłustych, ale także problematycznych czy dojrzałych.

Zarezerwuj wizytę

Zarezerwuj wizytę