Oficjalne logo reforma studio w wersji czarnej

Zabiegi na okolice oczu Wrocław

Okolice oczu są jednym z najbardziej delikatnych obszarów na naszej twarzy. Właściwa pielęgnacja tej strefy może znacząco odmłodzić wygląd i dodać twarzy świeżości. W Reforma Studio we Wrocławiu oferujemy różnorodne zabiegi kosmetologiczne na okolice oczu, które pomogą Ci zadbać o tę delikatną część twarzy.

Osoba o długich ciemnych włosach, ubrana w brązowy strój, siedzi na łóżku, trzymając przy oku mały okrągły przedmiot i uśmiechając się do kamery. Wydaje się zachwycona wynikami zabiegu na okolice oczu.

Zarezerwuj wizytę

Zabiegi na skórę wokół oczu – dla kogo?

Dla kogo przeznaczone są zabiegi pod oczy? Dla wszystkich, którzy zauważają zmiany skórne lub pogorszenie stanu cery wokół oczu, a także dla tych, którzy chcą utrzymać zdrowy i młody wygląd twarzy. Mogą korzystać z nich zarówno kobiety, jak i mężczyźni w każdym wieku. U młodszych osób pomoże to w utrzymaniu jędrności i gładkości skóry, opóźniając pojawienie się zmarszczek, zaś u osób starszych pozwoli na walkę z oznakami starzenia, zmianami skórnymi czy workami pod oczami.

Jeśli Twoja skóra jest sucha, matowa i przesuszona, zabiegi kosmetologiczne pomogą w jej nawilżeniu i odżywieniu. Widoczne zmarszczki można zredukować, a skórze przywrócić zdrowy i świeży wygląd. Przebarwienia, nierówny koloryt i zmiany skórne również mogą być wskazaniem do wykonania zabiegu.

Skorzystaj z konsultacji kosmetologicznej w Reforma Studio, dobierz odpowiedni zabieg i zapomni o takich problemach, jak:
sińce lub worki pod oczami,
cienie i obrzęki,
utrata jędrności skóry,
pogłębiona „dolina łez”,
skłonność do obrzęków,
cienka i pozbawiona elastyczności skóra,
widoczne zmarszczki,
przebarwienia, nierówny koloryt i inne zmiany skórne,
opadająca powieka.

Okolice oczu to często pierwsze miejsce, w którym pojawiają się oznaki starzenia. Na kondycję skóry w tym obszarze ma wpływ także stres czy długotrwała praca przed ekranem. Zabiegi na worki pod oczami i podobne problemy pomagają przywrócić zdrowy i promienny wygląd Twarzy, niezależnie od płci czy wieku.

Zabiegi na okolice oczu w Reforma Studio

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zabiegów, dostępnych w Reforma Studio we Wrocławiu. Są to:
peeling Eye Flower,
mezoterapia nanoigłowa Nanofrax,
mezoterapia igłowa,
stymulator tkankowy.

Peeling Eye Flower to kompleksowa pielęgnacja skóry wokół oczu na poziomie komórkowym. Jego formuła dostosowana jest do wrażliwych okolic twarzy, a zmianę widać już po pierwszym zabiegu. Mezoterapia polega na podaniu w głąb naskórka składników odżywczych w celu regeneracji, a stymulator tkankowy to jedna z najskuteczniejszych metod w przywracaniu twarzy młodego wyglądu, ponieważ pobudza wytwarzanie kolagenu i elastyny.

Przyjdź do nas na konsultację kosmetologiczną, aby dowiedzieć się, jaki plan pielęgnacyjny jest odpowiedni dla Ciebie!

Konsultacje przed zabiegiem na oczy

Do każdego klienta odwiedzającego Reforma Studio we Wrocławiu podchodzimy indywidualnie, niezależnie od tego, czy jesteś u nas pierwszy raz, czy wracasz z wizytą po raz kolejny. Zabiegi na skórę wokół oczu, worki i zmiany poprzedzamy konsultacją, aby zaproponować Ci właściwą terapię, która spełni Twoje oczekiwania. Każda cera ma własne potrzeby i wymagania, dlatego podczas wizyty w naszym studio kosmetologii, doświadczony kosmetolog dokładnie analizuje jej stan i dobiera odpowiedni plan pielęgnacyjny.

W trakcie konsultacji omówisz Twoje cele, obawy i oczekiwania, a także nasz kosmetolog przeprowadzi ocenę stanu skóry w okolicy oczu. Na tej podstawie możemy zaproponować Ci rodzaj zabiegu oraz odpowiednią ilość i częstotliwość serii. Najważniejsze jest dla nas osiągnięcie efektów, które zapewnią Ci satysfakcję i zadowolenie, przekładając się na poprawę Twojego samopoczucia i zdrowego, promiennego wyglądu.

Konsultacja w studio kosmetologicznym to moment, w którym możesz zadać wszystkie nurtujące Cię pytania dotyczące worków i cieni, zmian skórnych czy pielęgnacji skóry wokół oczu.

Zarezerwuj wizytę