Oficjalne logo reforma studio w wersji czarnej

Terapia Gen Factor — inżynieria tkankowa Wrocław

Gen Factor to system preparatów stosowanych w medycynie i kosmetologii komórkowej, służących do kompleksowej odbudowy i regeneracji skóry. Dzięki swojej skuteczności i bogatemu składowi, Gen Factor cieszy się coraz większą popularnością wśród osób poszukujących nowoczesnych i efektywnych metod poprawy wyglądu skóry.

W Reforma Studio Kosmetologii oferujemy terapie Gen Factor oparte na indywidualnie dobranej do skóry kombinacji monokwasów oraz żeli bioaktywnych, bogatych w czynniki wzrostu, na bazie aktywnych biologicznie białek i kolostrum. Sprawdź nasze skuteczne zabiegi z użyciem produktów Gen Factor i odwiedź nasze studio kosmetologii we Wrocławiu.

Kobieta w jasnym garniturze siedzi na krześle, trzymając produkt do pielęgnacji skóry i uważnie go ogląda, wyraźnie zaintrygowana jego potencjalnymi korzyściami, jakie niesie ze sobą terapia gen faktor.

Dlaczego warto wybrać zabiegi Gen Factor w Reforma Studio?

W Reforma Studio gwarantujemy profesjonalne przeprowadzane zabiegi: posiadamy specjalistyczną wiedzę na temat preparatów Gen Factor oraz doświadczenie w wykonywaniu terapii z ich użyciem. To połączenie zapewnia nie tylko profesjonalną obsługę, ale także maksymalnie skuteczne rezultaty.

Zabiegi GenFactor, w naszym studio kosmetologii, są przeprowadzane w sposób bezpieczny i kontrolowany, dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta.

Zarezerwuj wizytę

Jakie problemy skóry można rozwiązać dzięki zabiegom Gen Factor w Reforma Studio?

Zabieg Gen Factor na trądzik, zaskórniki oraz stany zapalne to zabieg na twarz z wykorzystaniem indywidualnie dobranych do skóry kombinacji monokwasów, często na bazie kwasu rozmarynowego i żeli bioaktywnych.
Wskazania do zabiegu: trądzik w fazie aktywnej, trądzik różowaty, krosty, zaskórniki, blizny potrądzikowe, łojotokowe zapalenie skóry, hiperpigmentacje pozapalne i potrądzikowe.

Zabieg Gen Factor na skórę tłustą i rozszerzone pory to zabieg na twarz z wykorzystaniem indywidualnie dobranych do skóry kombinacji monokwasów, często na bazie kwasu huminowego i żeli bioaktywnych.
Wskazania do zabiegu: cera tłusta, mieszana, łojotok, rozszerzone pory, nadmierne błyszczenie się skóry, zanieczyszczona, szorstka skóra, zanieczyszczona skóra (krostki, grudki i zaskórniki), płytkie zmarszczki i utrata jędrności skóry.

Zabieg Gen Factor na skórę suchą i wrażliwą to zabieg na twarz z wykorzystaniem indywidualnie dobranych do skóry kombinacji monokwasów, często na bazie kwasu nikotynowego i żeli bioaktywnych.
Wskazania do zabiegu: trądzik różowaty, skóra przesuszona, poszarzała oraz wrażliwa.
Zabieg będzie również skutecznym sposobem dla osób borykających się z pielęgnacją skóry z niejednorodną pigmentacją i przebarwieniami, oraz skórą wymagająca rewitalizacji.

Zabieg GenFactor na przebarwienia i nierówny koloryt to skuteczny sposób na redukcję przebarwień oraz poprawienie ogólnej struktury skóry. Kosmetolog Reforma Studio dobierze kombinacje monokwasów i żeli bioaktywnych dopasowanych do skóry klienta.

Wskazania do zabiegu: przebarwienia, przebarwienia pozapalne, nierówny koloryt, skóra zmęczona, szara, pozbawiona blasku, jędrności i elastyczności, a także skóra palacza.

Zabieg GenFactor na zmarszczki oraz wiotkość skóry to skuteczny zabieg na twarz z wykorzystaniem indywidualnie dobranych przez kosmetologa kombinacji monokwasów, często na bazie kwasu protokatechowego i żeli bioaktywnych.

Wskazania do zabiegu: utrata jędrności skóry, płytkie zmarszczki, szorstka skóra, przesuszona, trądzik różowaty, poszarzała skóra wymagająca rewitalizacji, wspomaganie terapii blizn potrądzikowych.

Czym jest system Gen Factor?

System Gen Factor to innowacyjne preparaty wykorzystywane w medycynie i kosmetologii do terapii różnych problemów skórnych — od trądziku, przez zmarszczki, aż po przebarwienia. Gen Factor służy do zadań, które mają na celu odbudowę skóry. Preparaty Gen Factor to aktywne biologicznie produkty, które wspomagają wzrost komórek i tkanek dzięki stymulacji tworzenia się DNA. Pod ich wpływem skóra zaczyna wykształcać nie tylko nowe włókna kolagenowe, ale też całą macierz tkankową, łącznie z gaszeniem stanu zapalnego.

Na czym polega zabieg Gen Factor?

Zabieg Gen Factor polega na wykorzystaniu nowoczesnej technologii genetycznej w celu usuwania problemów skóry, poprawy jej wyglądu i zwalczania objawów starzenia. Procedura ta opiera się na wykorzystaniu kombinacji linii monokwasów i produktów biologicznie aktywnych, które działają na poziomie komórkowym, poprawiając elastyczność i jędrność skóry. Preparaty te wykorzystywane są również w bioinżynierii tkankowej i biomedycznej, mając za zadanie stymulować wzrost komórek i tkanek oraz goić trudno gojące się rany. Zabieg ma na celu stymulację naturalnych procesów regeneracyjnych skóry, co prowadzi do redukcji zmarszczek, zwiększenia nawilżenia oraz poprawy kolorytu. 

Najważniejsze zalety GenFactor

Najwyższa jakość surowców

Opracowana przez grupę 14 polskich naukowców pod kierownictwem dr. Wojciecha Karwowskiego, linia preparatów Gen Factor posiada najwyższą jakość surowców, co ma kluczowe znaczenie dla skuteczności zabiegów. Preparaty posiadają udokumentowane działanie od terapii przeciwstarzeniowej, trądziku, trudno gojących się ran (np. oparzenia, owrzodzenia), po blizny potrądzikowe, pooparzeniowe, pooperacyjne, ubytki w tkankach i rozstępy itp.

Szlak komunikacji międzykomórkowej

Gen Factor stymuluje szlak komunikacji międzykomórkowej, co przyspiesza proces regeneracji skóry. Po zabiegach nie występuje zauważalne złuszczanie naskórka, co oznacza brak konieczności rekonwalescencji pozabiegowej.

Stymuluje tworzenie się nowego DNA

Stymulacja tworzenia się DNA zapewnia działanie bakteriostatyczne i przeciwzapalne, a także normalizuje proces angiogenezy, czyli tworzenia nowych naczyń krwionośnych. Intensyfikuje tworzenie się nowego kolagenu, co przekłada się na wzrost napięcia i zagęszczenia skóry.

Zarezerwuj wizytę