Oficjalne logo reforma studio w wersji czarnej

Depilacja laserowa Wrocław

Depilacja laserowa jest jedną z najskuteczniejszych metod usuwania nadmiernego owłosienia, która przyczynia do uzyskania gładkiej i zdrowej skóry. Ponadto, w przeciwieństwie do innych metod, takich jak golenie, depilacja woskiem czy depilatorem, depilacja laserowa zapewnia długotrwałe efekty. W Reforma Studio Kosmetologii możesz być pewien, że zabieg depilacji laserowej będzie przeprowadzony profesjonalnie i bezpiecznie.

Osoba ubrana w białą koszulę trzyma w ręku czarne okulary do zabiegu depilacji laserowej.

Zarezerwuj wizytę

DEPILACJA LASEROWA — CENA

Sprawdź nasze VIP zabiegi depilacji laserowej i przekonaj się o ich skuteczności

Poznaj bogatą ofertę Reforma Studio i odwiedź nasz gabinet kosmetologiczny we Wrocławiu.

ZABIEGI DEPILACJI LASEROWEJ — OFERTA

Skuteczne usuwanie owłosienia laserem w Reforma Studio

VIP ZABIEG: Pachy + Bikini

VIP ZABIEG: Klatka piersiowa + Brzuch

VIP ZABIEG: Plecy+Kark+Barki

VIP ZABIEG: Pachy+Bikini+Nogi

Depilacja laserowa — co to jest i na czym polega?

Depilacja laserowa to metoda usuwania niechcianego owłosienia za pomocą laserowego promieniowania. Jest to jedna z najpopularniejszych technik usuwania owłosienia zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Depilacja laserowa polega na skierowaniu wiązki światła emitowanej przez laser bezpośrednio na skórę, która jest wchłaniana przez melaninę – barwnik znajdujący się w cebulkach włosów. Laser przekształca się w energię cieplną, co niszczy cebulki i uniemożliwia powtórnie ich wzrost. Dodatkowym atutem zabiegu depilacji laserowej jest zlikwidowanie problemu wrastających włosków oraz wyciszenie zapalenia mieszków włosowych, co daje komfort psychiczny oraz fizyczny dla osób, u których występują podrażnienia po stosowaniu wosku, maszynki czy depilatora.

Ile zabiegów depilacji laserowej trzeba zrobić?

Depilacja laserowa pozwala na całkowite usunięcie owłosienia na długie lata, a nawet na całe życie. Aby osiągnąć optymalne rezultaty, zaleca się przeprowadzenie serii zabiegów depilacji laserowej. Liczba potrzebnych zabiegów zależy od wielu czynników, takich jak odcień skóry, grubość, struktura, gęstość i kolor włosów, obszar poddawany depilacji oraz indywidualne predyspozycje genetyczne. Zazwyczaj dla całkowitego usunięcia owłosienia, konieczne jest wykonanie serii zabiegowej od 6 do 8 zabiegów w odstępie co 6-8 tygodni. Po zakończeniu serii zabiegów depilacji zaleca się wykonanie zabiegu przypominającego raz w roku.

Dlaczego warto wybrać zabiegi depilacji laserowej w Reforma Studio we Wrocławiu?

Wybierając zabiegi depilacji laserowej w Reforma Studio, możesz liczyć na profesjonalne i bezpieczne przeprowadzenie zabiegu. Posiadamy odpowiednią wiedzę i doświadczenie w wykonywaniu depilacji laserowej. Podczas zabiegu depilacji laserowej w naszym gabinecie kosmetologicznym, wykorzystywany jest najbardziej nowoczesny laser diodowy IQ 808nm z systemem chłodzenia, który zmniejszają odczuwanie bólu i dyskomfortu podczas zabiegu. Aby depilacja była jak najbardziej efektywna, dopasowujemy moc oraz czas naświetlenia indywidualnie do każdego klienta. Rozważając depilację laserową, warto skorzystać ze wstępnej konsultacji kosmetologicznej w Reforma Studio.

Zarezerwuj wizytę