Gwiaździsta 22, 53-413 Wrocław

pn-pt. 10:00-20:00 | sb. 10:00-14:00

Oficjalne logo reforma studio w wersji czarnej

Laseroterapia i laserowy peeling węglowy we Wrocławiu

Laseroterapia to bezinwazyjna metoda terapii wykorzystująca promieniowanie laserowe o różnych długościach fali i częstotliwości. W Reforma Studio Kosmetologii oferujemy nowoczesne zabiegi laseroterapii z użyciem lasera frakcyjnego nieablacyjnego pikosekundowego oraz lasera diodowego, w tym popularny laserowy peeling węglowy, zwany również Black Doll. Sprawdź naszą bogatą ofertę i odwiedź nasz gabinet kosmetologiczny we Wrocławiu.

img-3

Czy laseroterapia jest skuteczna?

Tak, laseroterapia jest skutecznym zabiegiem, który daje pożądane efekty. Laseroterapia działa na głębsze warstwy skóry, pobudzając produkcję kolagenu i elastyny. Efekt termiczny, emitowany przez moc lasera, sprawia, że skóra regeneruje się szybciej i poprawia się jej elastyczność. To powoduje redukcję blizn, przebarwień i innych problemów skórnych.

Co to jest laser frakcyjny nieablacyjny pikosekundowy?

Laser frakcyjny nieablacyjny pikosekundowy to innowacyjna metoda poprawy kondycji skóry, która zyskuje coraz większą popularność. Technologia ta wykorzystuje ultrakrótkie impulsy światła, które stymulują naturalne procesy regeneracji skóry. Dzięki temu laser pikosekundowy nie tylko poprawia jej wygląd, ale również jest bezpieczny i niewymagający długiego czasu rekonwalescencji.

Dlaczego warto zdecydować się na zabieg z użyciem lasera frakcyjnego nieablacyjnego?

Po pierwsze, laser frakcyjny nieablacyjny pikosekundowy jest skuteczny w redukcji zmarszczek, blizn i przebarwień skóry. Działa na zasadzie stymulacji kolagenu, co prowadzi do poprawy elastyczności i gęstości skóry. Efekty widoczne są już po kilku zabiegach, a ich intensywność można regulować w zależności od potrzeb klienta.
Po drugie, ten rodzaj lasera jest bezinwazyjny, co oznacza, że nie powoduje uszkodzeń naskórka. Dzięki temu skóra może regenerować się szybciej, a osoba poddająca się zabiegowi może wrócić do codziennych aktywności niemal od razu. Dodatkowo, laser pikosekundowy jest bardzo precyzyjny i kontrolowany, co minimalizuje ryzyko powikłań i zapewnia wysoką skuteczność zabiegu. Może być stosowany na różnych obszarach ciała, w tym twarzy, szyi, dekoltu czy rąk.

Co to jest laser diodowy?

Laser diodowy to urządzenie emitujące intensywne promieniowanie świetlne. Jest to rodzaj lasera, który wykorzystuje diodę półprzewodnikową do wytwarzania wiązki światła. Działa na zasadzie zjawiska emisji wymuszonej, czyli elektrony przechodzą z wyższych energii na niższe poziomy energetyczne, wyzwalając przy tym energię w postaci fotonów.

Dlaczego warto zdecydować się na zabieg laseroterapii z użyciem lasera diodowego?

Zabieg laseroterapii z wykorzystaniem lasera diodowego może być korzystny w wielu sytuacjach. Przede wszystkim jest to nieinwazyjna metoda, która nie wymaga żadnych nacięć czy szwów. Warto zdecydować się na zabieg z laserem diodowym, ponieważ pozwala on na poprawę wyglądu skóry metodą fotoodmładzania, jest skuteczny w redukcji rumienia, a także pozwala na pozbycie się niechcianego owłosienia.

Laseroterapia – Jak się przygotować?

Przed zabiegiem laseroterapii istotne jest odpowiednie przygotowanie. Należy unikać opalania się na słońcu i korzystania z solarium przez co najmniej dwa tygodnie przed zabiegiem. Należy również informować kosmetologa o stosowanych lekach i problemach zdrowotnych. Przed zabiegiem należy także zdjąć wszelkie kosmetyki i biżuterię z obszaru, który ma być poddany laseroterapii.

Najpopularniejsze zabiegi laseroterapii w Reforma Studio we Wrocławiu

Laserowy peeling węglowy, inaczej nazywany Black Doll

Laserowy peeling węglowy, znany również jako Black Doll, to jeden z najpopularniejszych zabiegów terapeutycznych w laseroterapii. Polega on na aplikacji specjalistycznej maski z aktywnym węgłem na skórę, a następnie na naświetlaniu jej laserem pikosekundowym. Węgiel swoim działaniem przypomina magnez, który za pomocą wiązki lasera przyciąga zanieczyszczenia oraz toksyny powodując oczyszczanie skóry, przyspiesza gojenie trądziku, zmniejsza stany zapalne oraz reguluje wydzielanie sebum.

Laserowy peeling węglowy z oczyszczaniem wodorowym

Laserowy peeling węglowy z oczyszczaniem wodorowym to popularny zabieg medycyny estetycznej, dający skuteczne rezultaty nie tylko w przypadku cer tłustych, ale także problematycznych oraz dojrzałych. Ten zabieg usuwa martwe komórki, głębokie zanieczyszczenia i sebum z porów skóry.

Fotoodmładzanie

Fotoodmładzanie to zabieg z zastosowaniem lasera diodowego o długości wiązki 808 nm metodą kontaktową, który poprawia stan i wygląd skóry twarzy, szyi i dekoltu. Działa on na głębsze warstwy skóry, stymulując produkcję kolagenu i elastyny. Efektem jest młodsza, bardziej jędrna i gładka skóra. Zabieg jest bezpieczny i nieinwazyjny, a efekty po serii zabiegów utrzymują się przez długi czas.

Laserowa redukcja rumienia

Laserowa redukcja rumienia to zabieg z wykorzystaniem lasera diodowego, który usuwa lub redukuje nieestetyczne zaczerwienienia skóry, spowodowane nadmierną widocznością naczynek krwionośnych. Laser emituje wiązkę o odpowiednej długości fali, która dociera do głębszych warstw skóry i powoduje skurczenie się naczynek. Skóra staje się bardziej jednolita i mniej podatna na rumień.

Resurfacing laserowy

Resurfacing laserowy jest zabiegiem odmładzania powierzchni skóry, który pozwala zwalczyć liczne problemy skórne i objawy związane z wiekiem, takie jak zmarszczki, oraz inne niedoskonałości skóry: blizny, zaburzenia tekstury, zmiany barwnikowe i zmiany naczyniowe. Pobudza produkcję kolagenu i elastyny, a także wyrównuje koloryt skóry oraz regeneruje tkanki. Efektem jest gładsza, młodsza i zdrowsza skóra.

Zarezerwuj wizytę