Gwiaździsta 22, 53-413 Wrocław

pn-pt. 10:00-20:00 | sb. 10:00-14:00

Oficjalne logo reforma studio w wersji czarnej

Liposukcja kawitacyjna + Masaż próżniowy na ciało we Wrocławiu​

Liposukcja kawitacyjna jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które borykają się z nadmierną tkanką tłuszczową, rewelacyjnie sprawdza się w przypadku redukcji niechcianego cellulitu. Zabieg polega na delikatnym masażu partii ciała głowicą, co pozwala na dotarcie ultradźwięków w głąb tkanek, pobudzenie krążenia, przepływu limfy i zwiększenie przemiany materii w tkankach. Poprzez delikatny efekt termiczny zabieg działa znieczulająco i odpręża mięśnie.

Liposukcja kawitacyjna przeznaczona jest zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Pomaga redukować tkankę tłuszczową w miejscach, z których trudno się jej pozbyć klasycznymi metodami – ćwiczeniami, czy dietą.

Umów się na zabieg

Szybka i wygodna online rezerwacja terminu

*ilość i częstotliwość zabiegów jest ustalana indywidualnie

Liposukcja kawitacyjna + Masaż próżniowy na ciało: efekty

redukcja tkanki tłuszczowej
wysmuklenie ciała
redukcja cellulitu
wymodelowanie wybranych partii ciała
zmniejszenie obwodów

Liposukcja kawitacyjna + Masaż próżniowy na ciało: wskazania

Liposukcja kawitacyjna z masazem próżniowym na ciało są zalecane w przypadku nagromadzenie tkanki tłuszczowej oraz cellulitu.

Dodatkowe informacje

Innymi rezultatami liposukcji kawitacyjnej są regeneracja skóry, jej odmłodzenie i silne dotlenienie. Po zabiegu cera stanie się też widocznie zregenerowana.

Liposukcja kawitacyjna jest nieinwazyjnym zabiegiem wyszczuplającym, modelującym ciało. Wykorzystywane w zabiegu ultradźwięki, prowadzą do rozbicia tkanki tłuszczowej, która następnie jest usuwana przez organizm w naturalnych procesach metabolicznych.

Zabieg wykonywany jest przy użyciu specjalistycznego żelu, na sprzęcie Thermogenique.

Zarezerwuj wizytę