Oficjalne logo reforma studio w wersji czarnej

Mikropunktura blizn po ospie i po trądziku Wrocław

ScarINK terapia na blizny potrądzikowe i po ospie — jest innowacyjnym i skutecznym rozwiązaniem dla osób borykających się z bliznami po trądziku i ospie. Ta bezbolesna metoda polega na aplikowaniu delikatnych mikronakłuć w obszarze blizny, co stymuluje proces gojenia i regeneracji skóry. Dzięki zastosowaniu specjalistycznego urządzenia, mikropunktura pozwala na precyzyjne działanie na tkankę bliznową, co skutkuje redukcją blizn oraz poprawą struktury i elastyczności skóry.

Umów się na zabieg

Szybka i wygodna online rezerwacja terminu

*ilość i częstotliwość zabiegów jest ustalana indywidualnie

Usuwanie blizn po ospie i po trądziku — efekty

zmniejszenie widoczności blizny
wypełnienie blizn atroficznych (zanikowych)
spłycenie blizn hipertroficznych (wypukłych)
uelastycznienie i mobilizacja blizny
zmniejszenie uczucia ciągnienia lub ucisku blizny
poprawa sprawności funkcjonalnej

Dodatkowe informacje

Dzięki zastosowaniu specjalnej igły, nie ma konieczności korzystania z anestezji, co czyni mikropunkturę bezpieczną i komfortową dla pacjenta. Efektywność oraz bezpieczeństwo tej metody sprawiają, że cieszy się ona coraz większą popularnością wśród osób poszukujących skutecznego sposobu na redukcję blizn po trądziku i ospie.

Zarezerwuj wizytę

Dlaczego mikropunktura na blizny po ospie i potrądzikowe, a nie laser lub mikronakłuwanie penem?

ScarINK to innowacyjna procedura postępowania z bliznami, która opiera się na mikropunkturze. Jest to skuteczna metoda usuwania blizn, w tym blizn potrądzikowych i blizn po ospie, a także innych defektów skóry o różnej przyczynie. W przeciwieństwie do laserowej terapii czy mikronakłuwania, mikropunktura blizn przynosi znaczną redukcję widoczności blizn oraz poprawia jakość skóry, dzięki przebudowie tkanek i regeneracji skóry.

W jaki sposób zabieg ScarINK niweluje blizny po trądziku i po ospie?

Przebieg zabiegu mikropunktury ScarINK polega na nakłuwaniu skóry za pomocą specjalnie spreparowanych igieł, co prowadzi do przebudowy tkanek oraz regeneracji skóry. To skuteczna metoda usuwania blizn, ponieważ usuwa je bezpośrednio u źródła, a także wzmacnia strukturę skóry, niwelując blizny o różnej przyczynie.