Oficjalne logo reforma studio w wersji czarnej

Zabiegi ujędrniające Wrocław

Zabiegi wypełniające i liftingujące: ujędrnianie, zabiegi liftingujące, poprawa napięcia

Odkryj skuteczne zabiegi ujędrniające od Reforma Studio, zaprojektowanych z myślą o przywróceniu sprężystości skórze.

Podczas profesjonalnej konsultacji kosmetologicznej dobierzemy dla Ciebie zabieg ujędrniający idealnie dopasowany do potrzeb Twojej skóry.

ZABIEGI UJĘDRNIAJĄCE — CENA

Sprawdź nasze zabiegi ujędrniające i przekonaj się o ich skuteczności

Poznaj bogatą ofertę Reforma Studio i odwiedź nasz gabinet kosmetologiczny we Wrocławiu.

Sprawdź cenę zabiegu

ZABIEGI UJĘDRNIAJĄCE — OFERTA

Skuteczne zabiegi ujędrniające w Reforma Studio

Terapia Gen Factor to skuteczna terapia oparta na indywidualnie dobranej do skóry kombinacji monokwasów oraz żeli bioaktywnych.

Radiofrekwencja mikroigłowa to zabieg kosmetologiczny łączący dwie spektakularne technologie — mikronakłuwanie z podciśnieniem i falę radiową.

Mezoterapia mikroigłowa polega na mikroinjekcyjnym podaniu składników aktywnych, witamin i kwasów do naskórka i skóry właściwej, w celu jej przebudowy.
Mezoterapia igłowa poprawia jędrność i elastyczność skóry, usuwa zmarszczki i bruzdy, a także poprawia ogólny wygląd skóry. Jest to skuteczna i bezpieczna terapia, która przynosi widoczne efekty.

Modeling skóry za pomocą urządzenia Bloomea to innowacyjny, a jednocześnie bezbolesny zabieg, dający efekt mechanicznego resurfacingu.

Metoda, która pozwala zwalczyć liczne problemy skórne i objawy związane z wiekiem, takie jak zmarszczki, blizny, zaburzenia tekstury, zmiany barwnikowe, zmiany naczyniowe.

Połączenie oczyszczania wodorowego z laserowym peelingiem węglowym daje świetne rezultaty nie tylko w przypadku cer tłustych, ale także problematycznych czy dojrzałych.

Zarezerwuj wizytę

Zarezerwuj wizytę