Oficjalne logo reforma studio w wersji czarnej

Gen Factor terapia indywidualna Wrocław

Indywidualna terapia Gen Factor w Reforma Studio — to skuteczna terapia z użyciem produktów Gen Factor dobranych do potrzeb skóry klienta. 

W terapiach Gen Factor stosujemy kombinacje monokwasów oraz żeli bioaktywnych, bogatych w czynniki wzrostu, na bazie białka i kolostrum. Wykorzystujemy takie monokwasy jak: rozmarynowy, kawowy, huminowy, nikotynowy, protokatechowy, madekasowy, kompleksie z wąkrotki azjatyckiej, oraz inne.

Terapie są całoroczne, przeznaczone zarówno dla skór bardzo młodych, jak i dojrzałych.

Umów się na zabieg

Szybka i wygodna online rezerwacja terminu

*ilość i częstotliwość zabiegów jest ustalana indywidualnie

Dodatkowe informacje

Gen Factor to system innowacyjnych preparatów wykorzystywany w medycynie i kosmetologii komórkowej służący do kompleksowej odbudowy i regeneracji skóry.

Wspomaga wzrost komórek i tkanek dzięki stymulacji tworzenia się DNA. Pod jego wpływem skóra zaczyna wykształcać nie tylko nowe włókna kolagenowe, ale też całą macierz tkankową, łącznie z gaszeniem stanu zapalnego.

Gen Factor służy do zadań, które mają na celu odbudowę skóry. Preparaty posiadają udokumentowane działanie od terapii przeciwstarzeniowej, trądziku, trudno gojących się ran (np. oparzenia, owrzodzenia), po blizny potrądzikowe, pooparzeniowe, ubytki w tkankach, rozstępy, zmarszczki itp.

Zarezerwuj wizytę