Oficjalne logo reforma studio w wersji czarnej

Konsultacja trychologiczna Wrocław

Konsultacja trychologiczna to profesjonalne spotkanie z doświadczonym trychologiem mające na celu diagnozowanie problemów związanych z kondycją skóry głowy i włosów. Aby jak najlepiej przygotować się do konsultacji, warto dokładnie przemyśleć wszelkie kwestie dotyczące aktualnego stanu swoich włosów.
kosmetolog przeprowadza wywiad podczas Konsultacja kosmetologiczna

KONSULTACJA TRYCHOLOGICZNA — OFERTA

Konsultacja trychologiczna

Szukasz profesjonalnej konsultacji trychologicznej we Wrocławiu? W Reforma Studio pomożemy Ci rozwiązać problemy z włosami i skórą głowy. 

Umów się na konsultację

Szybka i wygodna online rezerwacja terminu

* konsultacja jest bezpłatna przy wykonanym zabiegu w ciągu tygodnia od wizyty

Konsultacja trychologiczna — Na czym polega konsultacja u trychologa?

Przeprowadzając konsultację trychologiczną, trycholog bada skórę głowy, aby ocenić jej stan i zidentyfikować ewentualne problemy. Po zidentyfikowaniu potencjalnej przyczyny problemów, w ramach konsultacji trychologicznej, specjalista zaproponuje indywidualną terapię lub dostosowany do potrzeb klienta zabieg.

Jak przygotować się do konsultacji trychologicznej?

Wizyta do gabinetu trychologicznego nie wymaga większego przygotowania. W Reforma Studio polecamy naszym klientom kilka prostych zaleceń, a zdecydowanie pomogą one trychologowi w dokładniejszej diagnozie i efektywniejszym zaplanowaniu terapii:

1. Dla lepszej oceny naturalnego stanu skóry głowy, w tym produkcji sebum, warto nie myć włosów od 24 do 48 godzin przed wizytą.

2. Aby nie zakłócać ocenę stanu włosów oraz skóry głowy, najlepiej unikać stosowania wszelkich produktów stylizujących, takich jak lakiery, żele czy pianki.

3. Jeśli wizyta dotyczy wypadania włosów, pomocną będzie informacja na temat tego, kiedy zostały zauważone pierwsze symptomy i jak one postępowały.

4. Podczas diagnostyki, dla trychologa będzie ważna informacja o wszelkich przyjmowanych preparatach (suplementy, leki) oraz produktach używanych do pielęgnacji włosów (szampony, odżywki, maski, itp.).

Ile trwa konsultacja trychologiczna?

Czas trwania konsultacji trychologicznej zależy od skomplikowania problemu i zakresu badań. Zazwyczaj konsultacja u trychologa trwa około 40 minut.

Zarezerwuj wizytę